Svätý Jur

4300
m2
4300
m2 ground

749 900 €

Svätý Jur

Investično – realitná spoločnosť INCORP, spol. s r.o. Vám ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť v malokarpackom meste Svätý Jur, iba 14 km od Bratislavy. Rekreačná vila s priľahlým pozemkom o výmere 4300 m2 robí ponuku jedinečnou v okolí.

OPIS POZEMKU:
Pozemok o výmere 4300 m2 je oplotený po celej dĺžke vysokým kamenným plotom. Pozemok je umiestnený v tichej a pokojnej časti nad Svätým Jurom. Južná svahovitá orientácia o sklone 5%-25%.

Na parcele sa nachádza súkromná príjazdová cesta, záhrada, okrasné dreviny, stromy, skleník, veľká dvoj garáž, pozemná lanovka, rekreačný dom, altánok, miesto na grilovanie, jazierko, terasa s výhľadom, osvetlenie, závlaha, vodovod, chodníky, okrasné kamene, multifunkčné malé športovisko (basketbal, futbal, tenis a iné), odpočinková časť (lehátka, sauna, biliard a iné)

OPIS ZÁHRADY A ZELENE:
záhrada a zeleň je v 100% stave, trvale udržiavaná a zveľaďovaná. Pozostáva z: vinič, jeblone, hrušky, ihličnaté stromy, listnaté stromy, kry, okrasné dreviny, trávnatá časť. Celá parcela je zavlažovaná.

OPIS CHATY:
Nehnuteľnosť tvoria tri podlažia a príslušenstvo ako: terasa s krbom, zimná odpočinková záhrada s výhľadom na prírodnú panorámu. K chate prislúcha dvoj garáž + odpočinková/hobby časť biliard, sauna, sprchy. Všetky exteriérové dvere sú bezpečnostné + každé okno má masívnu mrežu. Obytná časť disponuje s klimatizáciou. Terasa je prestrešená s elektrickou markízou.

TECHNICKÁ ČASŤ A VYBAVENIE:
Polievacie šachty, pozemná lanovka, nádrže na dažďovú vodu, betónové oporné múry, slnečné kolektory, zavlažovací systém na celom pozemku, tri kopané studne (30m hlboké, Ø1200mm, el. čerpadlo), jedna vŕtaná studňa (90m hĺbka, Ø30mm, el. čerpadlo), protiprúd v bazéne + automatický dávkovač chlóru, elektrická vchodová brána na pozemok, záhradný vodovod, 30ks vonkajšieho osvetlenia, žumpa 57m³.

OPIS LOKALITY:
Tichá a pokojná záhradkársko-lesná časť nad Svätým Jurom. Bezprostredný styk s prírodou a biotopom Malých Karpát. Množstvo lesných chodníkov (cyklistika, turistika, hubárčenie). Mesto Svätý Jur sa nachádza 14 km od hlavného mesta s dobrou dostupnosťou automobilovou ale aj autobusovou a vlakovou dopravou.

Cena 749 900 euro vrátane provízie RK, právneho a hypotekárneho servisu

PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY ALEBO INÝCH PONÚK:
www.INCORP.sk
+421 902 67 22 11
+421 905 250 171

Amenities

Street
Terrace
Brick walls
Garage
Security system

Services

Contact us

info@incorp.sk
+421/902 672 211
+421/905 250 171
Advertisement ID: 10751

Real estate

For 20 years we have been offering apartments and business premises for both sale and rental to our customers from every income group.

Investment company

We have invested in multiple projects in Slovakia together with our partmers.

Legal services

Our company can guarantee our superb legal service for more than 20 years also thanks to you, our customers.

Mortgage consultations

Get professional help with the selection of the best morgage that will suit your budget from our specialists.

Interior design

Our interior designes create places inspired by newest trends for even the most demanding customers.

Expert reports

We offer expert reports and valuation of premises with our mark of quality.